Znalosti
Domů > Znalosti > Obsah

Deset protiopatření ke zvýšení schopnosti svařované tlakové nádoby

(L) pro automatizované svařování web by měl mít určitou pozornost. Protože z hlediska trendů, rozsáhlé dopravní omezení zařízení povede k svářečské práce uvnitř továrny, někteří se přenesou na staveniště. Bodové svařování špatná operační prostředí, například nepoužíváte automatické svařovací technologie, plovákový hladinoměr omezí hladký průběh práce ostatních.

(2) podle skutečné podnikání, co nejvíce zavedení řady pokročilých svařovací zařízení, efektivní využití svařovacího procesu, snížit náklady a zvýšit efektivitu.

(3) k urychlení CO: aplikace z tlakové nádoby svařování MIG, předstihu svařovací základní práci na podporu využívání efektivní, cenově CO: plynu stíněný obloukové svařování.

(4) přípravné práce pro svařování, jako Materiálová přesnost, úkosování kvality, nastavte vyšší požadavky na kvalitu. Jako jsou CNC řezání, úkosování, obrábění, automatické peer skupiny. V dostatečném předstihu přípravných prací pro rozšíření pokrytí automatické svařovací technologie položit pevné základy.

(5) se aktivně podílet na nové technologie, nový výzkum a vývoj technologií, v čele tlakové nádoby svařovací technologie, zaujímají převahu.

(6) Chcete-li udržet krok s novými trendy v materiálech pro tlakové nádoby a posílit výzkum svařitelnosti.

(7) v kombinaci s příslušnými výzkumnými ústavy, pomocí počítačové technologie vyvinuté pro tlakové nádoby, zpracovatelský průmysl, svařování expertní systém, například počítačový proces hodnocení, computer aided svařovací kontrola kvality, computer aided vypracování technologií svařování.


Jingjiang Jinlun stroje Manufacturing Co, Ltd

S